• 01

  Dizajn unik

  Ne kemi aftësinë për të realizuar të gjitha llojet e karrigeve kreative dhe të dizajnuara me teknologji të lartë.

 • 02

  Pas shitjes cilësore

  Fabrika jonë ka kapacitetin për të siguruar dorëzim në kohë dhe garanci pas shitjes.

 • 03

  Garancia e produktit

  Të gjitha produktet përputhen rreptësisht me standardet e testimit të SHBA ANSI/BIFMA5.1 dhe evropiane EN1335.

 • Dhoma e ndenjes: vendi i përsosur për kolltukët tuaj të preferuar Wyida dhe karriget dekorative

  Wyida, një kompani që fokusohet në karriget inovative dhe të rehatshme, ka bërë gjithmonë një punë të mirë në ofrimin e karrigeve më të mira rrotulluese për të përmbushur nevojat e njerëzve në hapësira të ndryshme pune.Tani, i njëjti nivel ekspertize është i disponueshëm për ata që ëndërrojnë të kenë të përsosur...

 • Karrigia e lojërave Wyida: Shoqëruesi i përsosur për lojtarë dhe profesionistë

  Vitet e fundit, lojërat janë rritur nga një hobi në një industri profesionale.Me qëndrimin e zgjatur përpara një ekrani, rehatia dhe ergonomia janë bërë prioritetet kryesore për lojtarët profesionistë dhe punonjësit e zyrës.Një karrige lojrash cilësore jo vetëm që përmirëson eksperiencën e lojërave...

 • Karrigia e zyrës Wyida: Ndenjëse e rehatshme dhe ergonomike për vendin tuaj të punës

  Në botën e biznesit, një karrige zyre e rehatshme dhe ergonomike është thelbësore për të mbajtur një vend pune produktiv dhe të shëndetshëm.Si prodhuesi kryesor i karrigeve dhe mobiljeve me cilësi të lartë, Wyida ka ofruar zgjidhje të jashtëzakonshme ndenjëse për më shumë se njëzet vjet.C...

 • Ngritni përvojën tuaj të ngrënies me gamën tonë të karrigeve të ngrënies

  Në Wyida, ne e kuptojmë rëndësinë e ndenjëseve të rehatshme dhe me stil gjatë ngrënies.Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një gamë të gjerë karrigesh ngrënieje që janë jo vetëm funksionale, por edhe të bukura.Le të hedhim një vështrim në disa nga produktet tona të njohura nën kategorinë e karrigeve të ngrënies: Lart...

 • Zgjedhja e karriges perfekte për zyrën tuaj të shtëpisë

  Të kesh një karrige të rehatshme dhe ergonomike është thelbësore kur punoni nga shtëpia.Me kaq shumë lloje të ndryshme karrigesh për të zgjedhur, mund të jetë dërrmuese të vendosni se cila është e duhura për ju.Në këtë artikull, ne diskutojmë veçoritë dhe përfitimet e tre karrigeve të njohura...

PËR NE

E përkushtuar ndaj prodhimit të karrigeve gjatë dy dekadave, Wyida ende mban në mendje misionin e "bërjes së karriges së klasit të parë në botë" që nga themelimi i saj.Duke synuar të sigurojë karriget më të përshtatshme për punëtorët në hapësira të ndryshme pune, Wyida, me një numër patentash të industrisë, ka udhëhequr inovacionin dhe zhvillimin e teknologjisë së karrigeve rrotulluese.Pas dekadash depërtimi dhe gërmimi, Wyida ka zgjeruar kategorinë e biznesit, duke mbuluar ndenjëset e shtëpisë dhe zyrës, mobiljet e dhomës së ndenjes dhe të ngrënies dhe mobilje të tjera të brendshme.

 • Kapaciteti prodhues 180,000 njësi

  48,000 njësi të shitura

  Kapaciteti prodhues 180,000 njësi

 • 25 ditë

  Orari i dërgimit të porosisë

  25 ditë

 • 8-10 ditë

  Cikli i personalizuar i korrigjimit të ngjyrave

  8-10 ditë